Haber

Betmatik

Betmatik sitesi ödemeler konusunda, belirlemiş olduğu yöntemler ile hareket etmektedir. Güvenli ödeme imkanları şeklinde bir başlık meydana getirilmiş olup, bu yöntemlerin kullanılması esnasında Betmatik ödeme sorunları şeklinde bir ifadenin ortada olmadığı görülecektir.

Sitenin belirlemiş olduğu yöntemler, havale sistemini, sanal kartları ve cep bank sistemini kapsamaktadır. Yukarıda da bahsedildiği gibi, güvenli ödeme imkanları şeklinde bir sunum yapılmış ve bu 3 yöntem ile sorun yaşanmadan, kazançların geri alındığı ifade edilmiştir.

Betmatik Ödeme Sorunu Var mı?

Betmatik giriş sitesi tarafından yapılan açıklamalar incelendiğinde, para çekme işlemleri konusunda, cep bank sisteminin çalıştığı, banka havalesi sisteminin çalıştığı ve sanal kart sisteminin çalıştığı görülmektedir.

Bu yöntemlerin kullanılmasına ilişkin herhangi bir sorun gündemde değildir. Ecopayz sanal kartlar sınıfının içerisinde bulunmakta olup, bu yöntem ile de sistemin çalıştığı ve kazançların geri ödendiği ifade edilmiştir.

Temel prensipler geçerlidir. Hesap açılır, açılan hesaba bir kere para yatırılır, yatırılan para kullanılır, kazanç elde edilir ise promosyon alınır. Çevrim işlemi yapılır ise, promosyon üzerinden kazanç elde edilir ise, anapara ile birlikte istenmesi durumunda, nakit olarak çekilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu